Far Cry 5 dohráno za 10 minut díky alternativnímu konci. Podívejte se na video

Společnost Ubisoft se nedávno pochlubila tím, že chystaná akce Far Cry 5 bude nejrozsáhlejším dílem série. Jeho hlavní příběhová linka vám tak zabere nějakých 25 hodin času. Závěrečné titulky však můžete vidět mnohem dříve, a to za pouhých 10 minut.

Nejde přitom o chybu herního designu, ale o takzvaný easter egg, tedy svého druhu vtípek autorů, kterým navazují na Far Cry 4, kde bylo rovněž možné dosáhnout konce velmi rychle. Také tentokrát můžete na začátku hry učinit takové rozhodnutí, díky kterému se k alternativnímu konci hry dostanete v cuku letu.

Je pochopitelně jasné, že hráči, kteří si Far Cry 5 koupí, si ho také budou chtít užít a půjdou standardní cestou, která jim zabere v úvodu zmíněný čas a možná i mnohem déle, protože jak je pro tuto sérii dobrým zvykem, nabídne vám spoustu vedlejších aktivit. Na alternativní konec se můžete podívat v přiloženém videu.

Far Cry 5 vychází 27. března na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Far Cry 5 – alternativní konec

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na