Farming Simulator 19 bude mít poprvé v historii kultovní série PvP multiplayer. Hráčům také umožní postavit vlastní farmu

V chystaném Farming Simulatoru 19 chystá vývojářské studio Giant Software v rámci této velmi oblíbené, dalo by se říct až kultovní série zemědělských simulátorů několik zásadních novinek, které by pro hráče měly představovat velmi vítané zpestření.

Namísto toho, abyste si jako obvykle na začátku pořídili pozemek včetně farmy, budete si nyní moct svou zemědělskou usedlost vybudovat podle vlastních představ. Zjevně půjde o důležitý element hry, ale do jaké míry v tomto ohledu dostanete volnost, to zatím autoři Farming Simulatoru 19 neupřesnili.

Možná ještě důležitější novinkou Farming Simulator 19 je chystaný multiplayerový mód až pro čtyři hráče. Vedle již známé kooperativní hry se nově budete moct utkávat s dalšími hráči. Pravděpodobně o to, kdo bude mít nejlepší farmu.

Farming Simulator 19 má vyjít letos na podzim, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Podrobně se představí již za měsíc na veletrhu Gamescom v Kolíně nad Rýnem, kde se pravděpodobně stane jednou z nejobletovanějších her.

Farming Simulator 19 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Traktorista
Host
Traktorista

FS 15 ma MP až pro 8 hraču 19 prej pouze pro 4 hráče a GS si tu mapu taky muže poupravit i do mp takže podle toho co jsem se tu dočetl tak 19 nic moc novyho nepřinese a opět je to jedno a to same furt dokolečka . hlavně bych už uvital aby to nabyzelo hračum rovno i modifikace z kteryma hrač rovnou hraje aby to nabydlo dani stroj či věc z napisem chcete si stahnout tuto modifikaci ANO – NE .

Kardis
Host
Kardis

Nejdriv si to dobre precti. Pro 4 hrace je dalsi moznost. Klasicky MP zustava