Hráč amerického fotbalu chce být odstraněn ze hry Madden NFL. Autoři ho totiž naštvali příliš nízkým hodnocením a navíc automatickou odpovědí

Pokud se ptáte, zda sportovce zajímá to, jak jsou vykresleni ve videohrách, odpověď zní ano. Případů již bylo vícero, naposledy se ale ozval Leonard Fournette z týmu Jacksonville Jaguars. Toho přitom jeho hodnocení ve hře rozčílilo. Jeho celkový rating v Madden NFL 19 činí 87 bodů ze 100 možných, čímž je podle vlastních slov tento 23letý hráč podhodnocen.

Fournette dal svému naštvání průchod na Twitteru, kde požadoval, aby byl ze hry odstraněn. Celá věc je o to vtipnější, že i taková celebrita, jakou je špičkový hráč amerického fotbalu, narazí na automatizovanou zákaznickou podporu. “Milý hráči NFL, chápeme vaši starost o aktuální ratingy Madden NFL 19. Abychom mohli naše ratingy přehodnotit, potřebujeme faktický (nebo video) důkaz o tom, že by vaše hodnocení mělo být vyšší. Zašlete prosím svůj požadavek na @EAMaddenNFL pro oficiální žádost. Na základě vaší žádosti posoudíme váš požadavek a učiníme patřičný závěr.

Bude ještě zajímavé sledovat, co bude muset Fournette udělat, aby byl ze hry odstraněn, případně, aby došlo k “nápravě” jeho ratingu. Ten na základě nejrůznějších parametrů jako je například rychlost nebo síla hráče určuje, jak kvalitně se daný borec chová na virtuálním hřišti.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Host
Michal

Jen malá úprava v Maddenu je max možný rating 99 a ne 100. Jinak zmíněný hráč má za sebou terpve jednu sezónu, sice se mu hodně povedla, ale EA od úpravy hodnocení před pár lety nedává hráčům po jedné sezóně rating 99. Ten mají jen největší hvězdy s dloudobou výkonností, bude potřebvat ještě alespoň sezonu, ale spíš dvě, aby na něj dosáhl.

Sancho
Host
Sancho

to nenarazil na automatickou podporu, ale na frajera, co mu oficiálním jazykem oznámil, že pokud nemá důkaz o tom, že má na víc tak se nemají o čem bavit 😀