FIFA 20 vrací do hry pouliční fotbálek. Podívejte se na první trailer a obrázky

Poprvé od ročníku 2012 se do oblíbené fotbalové série FIFA vrátí pouliční fotbal v plné parádě. Zatímco FIFA 18 nabídla nějaké ty pouliční hrátky v módu The Journey, tentokrát by to měla být v podobě módu Volta plnohodnotná záležitost, srovnatelná se samostatnou sérií FIFA Street.

Mód Volta ve FIFA 20 nabídne možnost vytvořit si vlastní postavu a hrát s ní na pouličních hřištích nebo v klecích po celém světě, včetně Londýna, Amsterdamu a Tokya. Týmy budou variabilní a tvořit je má tři až pět hráčů, přičemž můžete hrát buď s vytvořenými hráči nebo skutečnými fotbalisty. Mód si vychutnáte také v příběhovém i ligovém režimu. Popravdě, je to příjemné překvapení, protože série FIFA v posledních letech z hlediska větších novinek poněkud stagnovala. Vždyť nový mód představila naposledy FIFA 17 v podobě příběhu jednoho hráče The Journey. Tento mód bude – pravděpodobně na čas – uložen k ledu, protože se v posledních ročnících přeci jen obehrál.

Nebylo by to ale EA Sports, aby opět nezdůraznilo, že se i letos bude věnovat míře realismu a autenticity hry. FIFA 20 by tak měla postoupit o další stupínek z hlediska pocitu ze hry i grafického zpracování. Veškerá vylepšení pak automaticky přebere i Volta.

FIFA 20 - screenshoty
« 2 z 6 »

FIFA 20 slibuje také chytřejší umělou inteligenci. Ta se projeví především u hráčů, kteří nekontrolují míč. Mají mít lepší vnímání času, prostoru a pozicí. Realističtější bude fyzika míče, která bude zohledňovat falše a to, jak ovlivní trajektorii balonu. Týkat by se to mělo především standardních situací, které nabídnou širší možnosti, jak zamířit a zatočit míč.

FIFA 20 dorazí 27. září 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

FIFA 20 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 4.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na