Final Fantasy 12 se konečně dočká verze pro PC

Všichni fanoušci série Final Fantasy, kteří si chtěli zahrát dvanáctý díl na PC, se mohou začít těšit na 1. únor 2018. Právě tehdy má totiž vyjít Final Fantasy 12: The Zodiac Age.

Toto vydání je v zásadě remasterovanou verzí vydanou pro Playstation 4. Ovšem PC verze nabídne také některé specialitky jako je zobrazovací frekvence 60 fps, podpora širokoúhlých monitorů 21:9, možnost ovládání gamepadem nebo klávesnicí a myší a volbu mezi třemi hudebními směry: originálním, novým nahraným s orchestrem a soundtrackovou verzi.

Společnost Square Enix uvedla, že Final Fantasy 12: The Zodiac Age původně vůbec nebyl pro PC v plánu. Ale když tvůrci pracovali na remasteru pro PS4, uvědomili si, jak robustní hra je a že bude dobře hratelná na počítači, aniž by působila zastarale.

Final Fantasy 12: The Zodiac Age v PC verzi bude k mání na Steamu. Zpočátku se chystá slevová akce a podporovány budou i Steam Trading Cards.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na