Oznámeno Dark Souls Remastered. Chystá se i gigantická sběratelská edice všech 3 dílů

Duchovní otec Hidetaka Miyazaki možná nemá chuť v sérii Dark Souls pokračovat, to ale nemění nic na tom, že se pod touto značkou ještě můžeme dočkat zajímavých věcí. 

Jednou z nich je oznámené Dark Souls Remastered, které nechá znovuožít první díl ságy. Ten vyjde pro PC, Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Datum vydání je stanoveno na 25. května 2018.

Grafika a multiplayer

Po technické stránce nebude přepracována jen grafika prostřednictvím nových světelných efektů a textur, ale můžete se těšit také na hraní v 60 fps. Textury budou škálovatelné na 4K a multiplayer poběží na dedikovaných serverech. Součástí remasterované edice bude DLC Artorias of the Abyss.

V multiplayeru bude nově možné hrát v šesti lidech, přičemž je velmi pravděpodobné, že bude hru možné rozehrát ve čtyřech a dva další se pak přidají jako “invadeři”, jako tomu bylo v Dark Souls 3. Nový obsah se však nechystá.

Sběratelská edice

Namco Bandai kromě remasteru prvního dílu oznámilo také obří sběratelskou edici, ve které bude právě Dark Souls Remastered a navíc Dark Souls 2: Scholar of the First Sin a Dark Souls 3: The Fire Fades Edition.

Ve sběratelské edici dále najdete soundtracky ke všem třem dílům, tři encyklopedie předmětů (dohromady více než 1000 stran), Memorial Art Set a dvě podpěry knih.

Sběratelská edice byla bohužel oznámena pouze pro Japonsko a je otázkou, zda se dostane také do Evropy. Stát má 49 800 jenů, což je přibližně 9500 Kč.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na