Pozapomenutý Assassin’s Creed Rogue vyjde ve verzi Remastered i pro PS4 a Xbox One

Společnost Ubisoft potvrdila přípravy Assassin’s Creed Rogue Remastered. Hra má vyjít pro konzole Playstation 4 a Xbox One. PC verze zatím nebyla oznámena.

Assassin’s Creed Rogue Remastered bude obsahovat všechny přídavky k původní hře včetně dvou bonusových misí, stejně jako balíčků přinášejících nové zbraně a outfity.

Grafická vylepšení

Za vývoj zodpovídá vývojářské studio Ubisoft Sofia, které mělo na starosti už původní hru. Ta bude v Remastered verzi vylepšena především po grafické stránce a nabídne rozlišení 1080p.

Assassin’s Creed Rogue je poněkud opomíjeným dílem slavné série. Vyšel totiž na konci cyklu předchozí generace konzolí Xbox 360 a Playstation 3. Zraky všech už však byly upřeny na v podstatě souběžně vydávaný Assassins’s Creed Unity, který už vycházel pro novou konzolovou generaci.

Assassin’s Creed Rogue přitom nebyla vůbec špatná hra. Vyprávěla příběh Shay Patrick Cormac, který se z člena bratrstva asasínů proměnil v příznivce templářů a začal pronásledovat své bývalé souputníky.

Datum vydání Assassin’s Creed Rogue Remastered je stanoveno už na březen tohoto roku.

Assassin’s Creed Rogue Remastered – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na