Forza Horizon 4 se za pár dní dočká nových příběhových epizod. Novinkou je i generátor tratí, podívejte se na video

Tvůrci Forza Horizon 4 se rozhodně nesmířili s tím, jak svůj závodní titul uvedli na trh, přestože už v této podobě nabízel spoustu zajímavého obsahu a sklízel pozitivní recenze, včetně té naší. Proto vyjde 25. října velký patch, který přinese řadu novinek.

Tou největší bude generátor tratí, s jehož pomocí mohou hráči vytvářet v otevřeném světě vlastní tratě a ty pak zpřístupňovat ostatním. Funkčnost generátoru tratí je přitom velmi jednoduchá, jak vysvětluje kreativní ředitel vývoje Ralph Fulton. Na vytvoření trati máte 64 kilometrů a vytvoříte ji jednoduše tak, že rovinky a zatáčky projedete ve svém voze. V průběhu můžete stanovovat také checkpointy. Pokud nejste s něčím spokojeni, můžete využít přetočení času.

Kromě toho Forzu Horizon 4 rozšíří pátá Horizon Story, která nabízí celkem deset nových epizod Horizon Festival’s Motoring TV Series. Usednete zde za volant takových bouráků jako je Aston Martin, McLaren, Talbot Sunbeam a Mini.

Nesmí pochopitelně chybět ani Halloween event, ve kterém můžete svého jezdce individualizovat deseti novými kusy oblečků. Majitelé zpoplatněného Car Passu kromě toho obdrží ještě osm nových vozidel.

Forza Horizon 4 je k dispozici ve verzích pro Xbox One a Windows 10.

Forza Horizon 4 – generátor tratí

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na