Vydání akce World War 3 se proměnilo v debakl. Konkurenta Battlefieldu 5 sužují technické problémy

Ambiciózní multiplayerová akce World War 3 vstoupila 19. října do fáze předběžného přístupu, ovšem v doprovodu obrovských technických problémů. Vývojářskému studiu The Farm 51 nezbylo než se za celou patálii pokorně omluvit a přislíbit rychlé opravy.

Start World War 3 proběhl všelijak, jen ne podle plánu. Autoři dokonce krátce před vydáním spekulovali o tom, že hru budou muset odložit. Nakonec ji přeci jen vypustili do světa, což se ve zpětném pohledu ukazuje býti velkou chybou. Spoustě hráčů se nedařilo připojit k serverům a ti, kteří už to dokázali, pak mnohdy ze hry bezdůvodně vypadávali.

Jen pár dní po vypuštění World War 3 do světa se na Steamu sešlo více než 5000 uživatelských recenzí, což hovoří o velkém zájmu hráčů o tento titul. Hodnocení je zatím smíšené, což lze na negativní stránce připsat právě technickým bugům, což však vyvažuje řada pozitiv, které tato akce má.

Ve World War 3 bojujete ve městech jako Moskva, Berlín nebo Varšava, a to i s pomocí různých vozidel. Aktuální verze stojí 25 euro a titul by měl být hotový příští rok.

World War 3 - screenshoty
« 1 z 13 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na