Shadow of the Tomb Raider se prodává mizerně. Měsíc po vydání je ve velké slevě, zákazníci se bouří

Manažeři společnosti Square Enix neprožívají zrovna jednoduché hry. Jejich velká naděje v podobě Shadow of the Tomb Raider po prodejní stránce rozhodně nepřesvědčila. Dá se dokonce říct, že komerčně neuspěla. Vydavatel se tak snaží zachránit co se dá a už měsíc po vydání hry na ní nasadil slevu ve výši 34 %.

Například PC verze Shadow of the Tomb Raider (recenze) už tak nestojí 59,99 EUR, nýbrž jen 39,59 EUR. Pro hráče, kteří si titul dosud nezakoupili, jde pochopitelně o skvělou zprávu, protože výrazně ušetří.

Na druhé straně jsou naštvaní ti, kdo si hru koupili krátce po vydání za plnou cenu. Právě tito zákazníci podle všeho nyní píší negativní recenze hry na digitálních platformách, kde je možné ji zakoupit, zejména pak na Steamu.

Vydavatel má pochopitelně právo s cenou operovat, jak se mu zlíbí, ovšem tato kauza ukazuje, že se to proti němu přeci jen může nepříjemně obrátit. Shadow of the Tomb Raider jistě není hrou, která by si původní cenovku neospravedlnila, ale přeci jen nebývá v herní branži zvykem, že by se hra podbízela už měsíc po vydání.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Wikidy
Host
Wikidy

co by chteli, kdyz je to early acces? nebo v dnesni dobe ze jis s bugama v early acces nepocita???