Vedlejší úkoly v Cyberpunku 2077 budou odlišné od těch v GTA 5

Přestože už ohledně Cyberpunku 2077 netápeme jako ještě před několika měsíci, stále o hře řada věcí není známá. Jako například, jak to bude s vedlejšími aktivitami v otevřeném světě. Bude je hra v nějaké formě nabízet? Nebo se spolehne na sílu hlavního příběhu? 

Částečně na tyto otázky odpověděl designér úrovní Cyberpunk 2077, Mike Tost. “Naše hra nabídne spoustu vedlejších aktivit. Ať už jde o vedlejší questy nebo různé nárazové akce, vše děláme s velkým důrazem na detail. Přestože je nám ctí, že jsme srovnávání s GTA, jdeme poněkud odlišnou, na příběh zaměřenou cestou. To ale neznamená, že byste v Night City nemohli vyvádět nějaké ty šílenosti.

Tvůrci se tak podle našeho názoru ze všeho nejvíce distancují od mechanických aktivit GTA 5, jako jsou monster stunty nebo letecké manévry. Soustředit se budou spíše na konkrétní úkoly.

Cyberpunk 2077 zatím nemá termín vydání, ale zatím se zdá, že by mohl vyjít už v příští rok, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ondřej Satori
Host
Ondřej Satori

Máte tam chyby , např.:jdeme poněkud odlišnou, na příběh zaměřenou cestou , tady má být čárka před cestou , tohle jsem se učil v osmé třídě