Fotbal PES 2020 už je i na mobilech. Zahrát si můžete zdarma

Téměř dva měsíce po vydání každoroční fotbalové simulace od Konami – eFootball PES 2020 pro PC, Playstation a Xbox One se na řadu dostaly také verze pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS.

Stejně jako v předchozích letech je PES 2020 na mobilech také letos k mání coby free2play hra. A stejně jako u “velké” verze si můžete vyzkoušet hru s mnoha licencovanými týmy, mezi které patří Manchester United, FC Bayern München, FC Barcelona nebo Juventus Turin. Pochopitelně se všemi příslušnými hráči v kádru.

Grafické zpracování PES 2020 bylo oproti loňskému roku díky Unreal enginu 4 vylepšeno. “Jsme  z eFootball PES 2020 na mobilních telefonech doslova nadšení. Dlouhé roky byly fotbalové simulace omezené na konzole. Ale díky vývoji silných mobilních zařízení jsme zjistili, že dokážeme naše ambice dostat i do mobilní hry. Máme velký zájem na tom, aby mobilní verze nebyla jen rozehřívačkou pro konzolovou hru, ale plnohodnotným, pohlcujícím titulem. A teď máme pocit, že jsme tohoto cíle dosáhli,” uvádí Konami v tiskové zprávě.

PES 2020 Mobile – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na