Funcom chystá nového Barbara Conana. Bude příběhový?

Norské vývojářské studio Funcom si zjevně oblíbilo siláka barbara Conana. Po svých dvou titulech Age of Conan a Conan Exiles chtějí přijít s další hrou ze světa této postavy, kterou kdysi tak ikonicky ztvárnil Arnold Schwarzenegger.

Ze zprávy pro investory vyplývá, že Funcom chce s vývojem začít příští rok, poté co dokončí Conan Exiles, který se momentálně nachází v předběžném přístupu a čeká na své oficiální vydání.

Příběhová hra?

Otázkou zůstává, v jakém bude nová hra žánru. V podobě Age of Conan už vzniklo masivně multiplayerové RPG a Conan Exiles je zase online survivalovou hrou. Nabízelo by se tak například příběhové dobrodružství pro jednoho hráče, případně zástupce dnes oblíbeného žánru karetních her.

Funcom už v minulosti svými tituly The Secret World a The Park dokázal, že umí vyprávět dobré příběhy, takže nejlepší volbou by podle nás byla právě třeba akce, případně RPG se silným důrazem na dějovou linku.

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist