Funcom chystá nového Barbara Conana. Bude příběhový?

Norské vývojářské studio Funcom si zjevně oblíbilo siláka barbara Conana. Po svých dvou titulech Age of Conan a Conan Exiles chtějí přijít s další hrou ze světa této postavy, kterou kdysi tak ikonicky ztvárnil Arnold Schwarzenegger.

Ze zprávy pro investory vyplývá, že Funcom chce s vývojem začít příští rok, poté co dokončí Conan Exiles, který se momentálně nachází v předběžném přístupu a čeká na své oficiální vydání.

Příběhová hra?

Otázkou zůstává, v jakém bude nová hra žánru. V podobě Age of Conan už vzniklo masivně multiplayerové RPG a Conan Exiles je zase online survivalovou hrou. Nabízelo by se tak například příběhové dobrodružství pro jednoho hráče, případně zástupce dnes oblíbeného žánru karetních her.

Funcom už v minulosti svými tituly The Secret World a The Park dokázal, že umí vyprávět dobré příběhy, takže nejlepší volbou by podle nás byla právě třeba akce, případně RPG se silným důrazem na dějovou linku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na