Podívejte se za oponu Zaklínače 3: chyby, sex a srandičky!

Zaklínač 3: Divoký hon

Při hraní Zaklínače 3 působí vše téměř dokonale. Všechno do sebe zapadá a nic nevypadá přitažené za uši. Ale když se podíváte na video, které ukazuje, co se při vývoji dělo za kulisami, budete mít možná na leccos trochu jiný pohled.

Na veletrhu PAX West a ku příležitosti 10. výročí série Zaklínač, které už jsme slavili včera v tomto skvělém videu, prezentovali tvůrci z CD Projektu RED unikátní video se sestřihem vtipných scén. Na nich můžete vidět například to, jak vznikalo namluvení sexuálních scén nebo medvěda ve hře. K vidění jsou také záběry z motion capture studia, mimo jiné také to, jak probíhaly přípravy sexu Geralta s některou z jeho lásek.

Video je také přehlídkou nejrůznějších vtipných glitchů a chyb, se kterými autoři museli zápolit a které jim při vývoji jistě tak vtipné nepřišly. Teď ale zcela jistě stojí za zhlédnutí. Video je opravdu dobře připravené a především vtipné.

Podívejte se za kulisy Zaklínače 3

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na