Ghost Recon: Breakpoint bude obří projekt. Každý den dostane 12 nových misí

Vydavatel Ubisoft má s blížícím se pokračováním oblíbené série taktických akcí velké plány. Ghost Recon: Breakpoint má nabídnout obrovský otevřený svět, který poslouží coby základna hře koncipované jako služba. Ta by měla bavit hráče i měsíce a roky po vydání, tedy být jakýmsi svatým grálem současných velkých vydavatelů, mezi než Ubisoft patří.

Kromě dostatku předmětů, jež by hráče měly motivovat k dalšímu hraní, nechtějí autoři ponechat nic náhodě a plánují kontinuálně přidávat množství nového obsahu. A to v míře do této doby nevídané. Na každý den slibují 12 nových misí.

Mise složené ze stavebnice

Prozradil to šéf vývoje Nouredine Abbound v rámci testovacího eventu pro novináře v Paříži. Oproti předchozím dílům se Ghost Recon: Breakpoint do velké míry opírá o questovou strukturu, kterou můžeme srovnat například s Assassin’s Creed Odyssey. V herním světě Aurora operují rozdílné frakce, z nichž každá sleduje vlastní zájmy. A vy jim je můžete pomáhat naplnit.

Tip na článek:  Ghost Recon Breakpoint dostal HW požadavky. Rozchodíte ho na své mašině?

Zmíněných 12 denních misí (daily missions) sahá od jednoduchých výzev až po velké mise pro frakce. Sami autoři ale připouštějí, že s originalitou to bude všelijaké. Mise totiž budou postavené na základě stavebnice z mnoha různých, předpřipravených prvků. Nečekejte tedy 12 příběhových misí.

Plán Ghost Recon: Breakpoint na první rok po vydání.

S takovými se ale také počítá, jen ne v tak atraktivní frekvenci. Příběhovými misemi chce Ubisoft kontinuálně rozšiřovat děj Ghost Recon: Breakpoint. Větší přídavky jsou pak v plánu v rámci první sezóny rozdělené na tři epizody (viz obrázek).

To, zda dokáží přesvědčit svou kvalitou, se začneme dozvídat 4. října 2019 na PC, Playstation 4 a Xbox One, kdy hra vychází.

Dnes startuje betatest Ghost Recon: Breakpoint, který trvá až do neděle. Může se do něj dostat každý, kdo si aktivuje novou službu Uplay+. Ta sice standardně stojí 14,99 EUR, ale první měsíc je zdarma, což je jedinečná šance, jak si Breakpoint vyzkoušet v předstihu.

Ghost Recon Breakpoint – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na