Startuje předplatné Uplay+ s bohatým katalogem Ubisoftu. První měsíc je zdarma

Ubisoft spustil svou dříve oznámenou službu Uplay+, která hráčům za 14,99 EUR poskytuje přístup k bohatému katalogu společnosti, který zahrnuje více než 100 různých titulů. Mezi ně patří i ty nejnovější včetně Assassin’s Creed Odyssey – Ultimate Edition, Far Cry New Dawn – Deluxe Edition, Ghost Recon Wildlands – Ultimate Edition nebo Tom Clancy’s The Division 2.

Tím by to ale zdaleka končit nemělo. Nabídku Uplay+ budou rozšiřovat i nové tituly Ubisoftu, tedy zanedlouho Ghost Recon Breakpoint a příští rok Watch Dogs Legion.

Start Uplay+ se neobešel bez komplikací. Řada hráčů na internetových fórech informuje o tom, že se jim ke službě vůbec nedařilo přihlásit. Další se zaregistrovali v předstihu a služba jim už nyní strhla měsíční poplatek. Přitom první měsíc má být pro všechny, kdo se registrují od 3. do 30. září zdarma. Je však třeba zadat číslo kreditní karty, takže pokud si Uplay+ chcete jen vyzkoušet, nezapomeňte službu včas odhlásit.

Ubisoft následně uvedl, že z karty strhává malou částku pro její verifikaci, nikoliv kompletní měsíční poplatek.

Uplay+ bude kompatibilní s chystanou službou Google Stadia, která je zaměřena na streaming her na jakékoliv zařízení s Androidem.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na