Vychází plná verze Green Hell. O přežití budete bojovat v deštném pralese Amazonie

Green Hell se podle plánu dočkalo verze 1.0, čímž se hra po roce vymanila z fáze předběžného přístupu a láká hráče na všechny své atraktivní prvky. Jde o survivalový titul od vývojářského studia Creepy Jar, za kterým stojí někteří z bývalých zaměstnanců polského Techlandu, již pracovali zejména na hře Dying Light.

Green Hell vás zavede do amazonského deštného pralesa a nabídne realistické survivalové techniky. Budete se tak učit, jak vybudovat ohniště nebo jak postavit past na divokou zvěř. Podobně jako v konkurenčních titulech Rust a The Forest budete vyrábět nástroje, shánět potravu a překonávat nemoci či zranění, jež vám přivodí nebezpeční a jedovatí obyvatelé džungle.

V rámci verze 1.0 se do Green Hell dostává příběhový mód, který se točí kolem vaší milé jménem Mia, lidské psychiky a otázky, jak jste vlastně vůbec v džungli skončili. Kromě toho přidali autoři nové oblasti, permanentní smrt jako další stupeň obtížnosti, další nastavení grafiky jako FOV Slider a Anti-Aliasing, stejně jako více rostlin a zvířat.

Na Steamu se titul těší velmi dobrému hodnocení od samotných hráčů. Průměr dosahuje 83 %.

Green Hell je od 5. září 2019 k dispozici v plné verzi pro PC, přičemž by ještě letos měla následovat verze pro Nintendo Switch.

Green Hell – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na