Vychází NBA 2K20. Je to naprostý průšvih, tvrdí hráči

Jako každý rok, také letos vychází nový basket od společnosti 2K Games. Letošní ročník se navíc strefuje do aktuálně probíhajícího mistrovství světa, ve kterém se velmi slušně drží také mužstvo České republiky. Také proto by mohla být chuť zahrát si virtuální basketbal výrazně vyšší než obvykle.

Bohužel, jak se zdá, NBA 2K20 hráče příliš nepotěšilo. Jeho aktuální hodnocení od samotných hráčů se pohybuje na platformě Steam na 23 % a na Metacriticu dokonce na 17 %. Většina hráčů poukazuje na to, že od předchozího ročníku se prakticky nic nezměnilo a že hru navíc sužují technické chyby, jež kvůli nutnosti připojit se na servery části z nich znemožňují hrát.

Tip na článek:  NBA 2K19 začalo zobrazovat reklamu. Za hru jsme si zaplatili, bouří se fanoušci

Novinkou je každopádně mód NBA Neigbourhood, jenž by měl sloužit jako jakési centrum sociálních aktivit. Výrazně se do hry promítají také prvky mikrotransakcí, kdy už nedávný trailer s automaty (viz níže) leccos napověděl o tomto hráči nepříliš pozitivně přijímaném prvku.

NBA 2K20 vychází 6. září 2019 na PC, Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

NBA 2K20 – trailer

https://www.youtube.com/watch?v=tVASQWL360Y

NBA 2K20 – MyTeam s kasinem

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vietrak
Host
Vietrak

Presne tak, myslim, ze nejvetsim zabijakem tedle hry je hlavne ten gambling (automaty a “kolo stesti”), ktery tam pridali. Do dnesnich dnu se to celkem dost na internetu resi a vubec se tomu nedivim. Ano, je tady treba GTA kde ted pribylo virtualni casino, ale GTA je hra od 18cti let a je na rodicich co svym detem dovoli hrat. Ovsem tady NBA dostalo rating od 3 let…! Coz opravdu nepochopim.