Podívejte se na premiérový trailer Greedfall. První dojmy jsou skvělé

Už pouhý den zbývá do chvíle, kdy budou moct všichni milovníci hutných RPG zasednout a užít si atraktivní dobrodružství, které pro ně připravilo vývojářské studio Spiders. Ze zpočátku nenápadného Greedfall se vyklubala jedna z největších nadějí žánru pro tento rok.

Na obzoru se tyčí záhadný magický ostrov Teer Fradee, naděje pro vaši chorobami zamořenou vlast. Mezi řadou ostrovních frakcí, ke kterým se řadí osadníci i domorodci, panují napjaté vztahy a do toho všeho dorazíte vy coby diplomat, který pátrá po léku. V jádru hry GreedFall čeká svoboda a prostor pro rozhodnutí. Napište si vlastní příběh od tvorby postavy až po závěr a vytvořte si vlastní cestu pomocí významných rozhodnutí a výběru talentů, schopností a vlastností. Vyberte si, kteří společníci vás na výpravě doprovodí, pečlivě zvažte jejich talenty a příslušnost. Navíc můžete vyrábět vybavení pro celou svou družinu a hrát po svém. Můžete si dělat přátele i nepřátele a činit ta nejtěžší rozhodnutí v rámci vytváření osudu sebe sama i celého ostrova,” stojí v tiskové zprávě distributora Comgad.

Náš recenzent Jakub Jarý už hru dokončil a nemůže si ji vynachválit. Ačkoliv mu pár hodin trvalo, než jí přišel na chuť, následně mu připravila skvělé herní zážitky. Jeho recenzi si na webu Gamebro.cz budete moct přečíst už zítra. Zatím se podívejte na premiérový trailer ku příležitosti vydání hry.

Greedfall vychází 10. září 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Greedfall – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na