Recenze Borderlands 3 jsou převážně pozitivní

Vybraná zahraniční média dostala možnost zrecenzovat jednu z nejočekávanějších her tohoto roku – Borderlands 3 – v předstihu. Díky tomu tak máme k dispozici první recenze ještě před samotným vydáním titulu.

Dá se říct, že Borderlands 3 naplnilo očekávání do něj vkládaná, tedy že nabídne pořádnou porci osvědčené hratelnosti a specifického stylu plného humoru. V tomto ohledu pak hra například podle recenzenta Gamersky nezklamala. Označil ji za dosud nejlepší titul vývojářského studia Gearbox. Také další recenze zakončené ponejvíce hodnocením v rozmezí od 80 % do 90 % končí tím, že hratelnost i mise jsou velmi zábavné, stejně tak se povedl humor.

Tip na článek:  Borderlands 3 zná své HW požadavky. Jsou překvapivě mírné

Magazín Forbes píše o tom, že Borderlands 3 není transformací série, jako spíše její evolucí. To je také nejčastějším bodem kritiky, kdy hra jednou nohou stojí v minulosti. Nejkritičtějším médiem je dosud PC Gamer, který novinku odbyl překvapivě příkrými 63 % s tím, že kromě slušných přestřelek nabízí především nulovou invenci, špatný humor a nedostatek obsahu.

Průměrné hodnocení Borderlands 3 na serveru Metacritic se aktuálně drží na 85 %.

Borderlands 3 vychází 13. září 2019, a to na PC (exkluzivně na Epic Games Store), Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na