GTA 5 se rychle blíží 100 milionům prodaných kopií. Za poslední tři měsíce se letité hry prodalo 5 milionů

Těžko tomu uvěřit, ale Grand Theft Auto 5 patří i pět let po vydání k aktuálně nejprodávanějším hrám. Právě to je také důvodem, že se rychle blíží k hranici 100 milionů prodaných kopií, přičemž málokdo pochybuje o tom, že jí překoná ještě v tomto roce.

Vždyť jsou to teprve tři měsíce, co vývojářské studio Rockstar Games oznámilo, že se hry celosvětově prodalo už 90 milionů kusů. Včera vydavatel Take Two v rámci zveřejnění finančních výsledků společnosti informoval o tom, že hra už překonala metu 95 milionů kusů.

Online komponenta hry, tedy GTA Online, je rovněž stále oblíbenější. Take Two se pochlubilo tím, že hra co do prodeje in-game obsahu zažila dosud nejúspěšnější čtvrtletí.

GTA 5 už je nějakou dobu považováno za komerčně nejúspěšnější hru všech dob. Tento stav se letos i v příštích letech bude zřejmě ještě prohlubovat. Pomalu se ale blíží doba, kdy přijde čas na GTA 6.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na