GTA Online dostává Battle Royale mód

Update Smuggler’s Gun pro GTA Online nepřináší jen nová letadla a hangáry, ale rovnou i zcela nový herní mód, který nese název Motor Wars. Co by mohlo znít jako další variace závodění, je ve skutečnosti odpovědí GTA na úspěch Playerunknown’s Battlegrounds (recenze) a dalších Battle Royale her.

V Motor Wars hráči seskočí pomocí padáku na herní plochu. Zde na vás už čekají všude možně rozmístěné zbraně a ozbrojená vozidla, kterých se můžete zmocnit a použít proti ostatním hráčům. Aby nedocházelo ke kempování v koutcích mapy, probíhá postupné zmenšování bojiště. Proti sobě mohou nastoupit až čtyři týmy hráčů.

Od Rockstar Games jde o velmi zajímavý krok, jak multiplayerovou složku GTA 5 dále udržet při životě. Právě díky multiplayeru se hra dál skvěle prodává a autoři se všemi způsoby snaží, aby tomu tak zůstalo. Není divu, že si vypůjčili recept Playerunknown’s Battlegrounds, které je v poslední době zdaleka nejúspěšnější hrou na Steamu.

GTA Online: Motor Wars – video z hraní

https://www.youtube.com/watch?v=yeVcPBUmz-c

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na