H1Z1: Just Survive mění jméno. Update přináší novinky

Zajímavé změny u H1Z1. Ze zombie survival hry se kdysi oddělila Battle Royale střílečka H1Z1: King of the Hill (na něm se podílel i Brian “Playerunknown” Greene) a H1Z1: Just Survive. Z druhého jmenovaného je nyní pouze Just Survive, aby se obě hry nepletly a pravděpodobně aby druhá jmenovaná vystoupila ze stínu té první, úspěšnější.

Vývojáři z Daybreak Game Company spojili změnu jména s novým updatem.

Početné novinky

Obsáhlá aktualizace přináší spoustu změn a nové herní prvky. Zřejmě největší novinkou je mapa Badwater Canyon. Hratelný je na ní ale nejprve pouze region Pinemill Reservoir, další by se měly odemykat postupně.

Přibyl také nový systém opevnění, díky kterému mohou hráči stavět masivní pevnosti. Na mapě Badwater Canyon budou speciální místa, na kterých půjde pevnosti postavit. Nejdříve však musí hráči koupit od NPC ve vojenské základně příslušné pozemky.

Tímto způsobem chtějí autoři čelit extrémně zastavěnému hernímu světu. Dosud bylo možné stavět budovy a sídla po celé mapě, což kladlo vysoké nároky na výkon.

Na pevnosti budou ostatní hráči v rámci určitého časového okna moct zaútočit. Kompletní zničení ale nebude možné. Po konci odpočtu přeruší NPC obležení jedovatým plynem.

Trailer nového Just Survive

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na