Half-Life 3 ještě v roce 2020? Naděje po vyjádření dabéra vzrostly

Foto: Half-Life

Half-Life 3 confirmed? Ano, to je starý žertík, ale tentokrát máme opravdu zajímavé zprávy. Ve vývoji Half-Life silně angažovaný tvůrce totiž opět podpořil naděje fanoušků na pravověrný třetí díl legendární akční série.

Dobře víme, že 20. března vyjde nový Half-Life. V tomto případě ale půjde “jen” o Half-Life: Alyx určený pro systém virtuální reality. Nejde navíc o pokračování v pravém slova smyslu, nýbrž prequel událostí druhého dílu, ve kterém se zhostíte Alyx Vance.

Mezitím však na oblíbeném youtubovém kanálu Shezez vystoupil dabér Michael Shapiro, který ve všech dílech Half-Life namlouval tajupného G-Mana, stejně jako spojence hlavního hrdiny Gordona Freemana, Barneyho. Kromě toho si střihl i řadu menších rolí.

Cítím velké vzrušení ohledně určitého titulu od Valve, který vyjde už velmi brzy, a později v roce 2020 se dočkáme dalšího velkého překvapení, které lidi potěší. Těšte se na tento Blast from the Past,” nechal se slyšet Michael Shapiro.

Half-Life 3 by dnes dával smysl

Takže, co jsme se vlastně dozvěděli? V roce 2020 dojde k oznámení nebo rovnou vydání nějaké hry, která je výrazně spojena s minulostí. Jinak by výraz “Blast of the Past” nedával smysl.

Half-Life 3 by pochopitelně dával velký smysl. Kromě toho, že Valve se opět ve velkém vrátilo k vývoji her, je tu také skutečnost, že na herním trhu panuje hlad po příběhových singleplayerových hrách. A právě v tomto ohledu byl Half-Life jedinečný.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 6 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na