Hned tři nová videa ze Cyberpunk 2077. Odkryjí životní cesty nebo jak se stát samurajem

Foto: Cyberpunk 2077

CD Projekt Red odhalil tři videa, která se točí kolem chystané hry Cyberpunk 2077. Tato videa se zaměřují na životní cesty, zbraně a hudbu ve hře a byla uvedená ve druhé epizodě Night City Wire.

Video Životní cesty podrobně rozebírá různá příběhová pozadí, která si hráči budou moct vybrat pro V – hlavní postavu hry Cyberpunk 2077. Každá cesta skýtá jiný úvod do Night City a ovlivňuje zážitky V během hry.

Video Nástroje zkázy se soustředí na rozmanitý arsenál hry Cyberpunk 2077. Ukázka představuje střelné, kontaktní i kyberwarové zbraně a odhaluje celou řadu způsobů, kterými se hráči mohou zapojit do přímého boje během dobrodružství v tom nejnebezpečnějším městě temné budoucnosti.

A do třetice všeho dobrého, video Jak se stát SAMURAI přináší zákulisní pohled na to, jak švédská hardcore punková kapela Refused pomocí hudby vdechuje život chromrockové legendě SAMURAI, a také obsahuje rozhovor se členy kapely a informace o tvůrčím procesu, který stojí za tímto ztvárněním.

Hráči, kteří se chtějí do příběhu hry Cyberpunk 2077 ponořit hlouběji, si mohou pořídit zcela novou knihu Svět hry Cyberpunk 2077 (v ČR ji v průběhu listopadu vydá nakladatelství Crew), vytvořenou ve spolupráci s Dark Horse Books. Rovněž byla představena první soška v rámci CD PROJEKT RED Gear na motivy hry Cyberpunk 2077Elitní zásahová jednotka Trauma Team.

Cyberpunk 2077 vyjde 19. listopadu 2020 na PC, Xbox One a PlayStation 4, přičemž verze na Google Stadia vyjde ještě letos. Hra bude rovněž dostupná na konzolích Xbox Series X a PlayStation 5, až tyto konzole vyjdou. Později bude dostupný bezplatný upgrade hry Cyberpunk 2077, který bude využívat kompletní výhody hardwaru příští generace, a to pro majitele verzí na Xbox One a PlayStation 4.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na