Horizon: Forbidden West v gameplay videu ukazuje svoji krásu

Foto: Sony

V rámci State of Play jsme se dočkali pořádné porce gameplay z jedné z nejočekávanějších her pro Playstation 5 a Playstation 4. Celkem si můžete vychutnat 14 nabitých minut. Nejdříve se nechte pohltit nádherným grafickým zpracováním a pohlcující krajinou, a nakonec si užijte pořádnou akci a veliký souboj.

Dle slov vývojářů, a i na první pohled je vidět, že hra nabídne vše, čím si Horizon Zero Dawn získalo srdce hráčů. Ale přinese i nové možnosti, funkce a celkově se hra zase posune o level výše. Také jsme se dočkali naznačení příběhu, kdy již nebudou jediným problémem obří smrtící roboti, kterých bude více a budou ještě zajímavější, ale i samotná příroda.

Po světě se začali objevovat silné a devastující bouřky a Aloy se bude snažit tyto anomálie zastavit dřív, než dojde ke kompletní zkáze světa. Do toho se ještě setká s novými kmeny lidí, a ne všichni jsou přátelský.

Nebudu popisovat samotné vide, však si ho můžete shlédnout sami, jen zdůrazním to, co se nám tím odkrylo. Jako první je rozhodně nové prostředí, které působí naprosto úchvatně. Také spousta nových nepřátel a vybavení. V poslední řadě se nám vývojáři ukázali, že se nyní nebudeme pohybovat jen na souši, ale i podvodní svět nabízí mnohem více.

Bohužel jsme se ještě nedočkali oznámení data vydání jen potvrzení, že hra Horizon: Forbidden West vyjde i na Playstation 4, ale lze předpokládat, že u toho budou značné kompromisy hlavně u grafického zpracování, rychlosti načítání a funkcí ovladače Dualsense.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na