V červnu se podíváme do vesmíru a pořádně si zabojujeme s PS Plus

Foto: Sony

Další nálož her pro PS plus byla oznámena a ani v červnu se rozhodně nebudeme nudit. Na své si přijdou milovníci Hvězdných válek, legendárních bojovek a kooperativní akce. Sony tak pokračuje ve výrazném vylepšení služby PS Plus a servíruje hráčům jeden velký titul za druhým.

Tento měsíc se dočkáme hned dvojice úplně nových her a jednoho velkého titulu od EA. Jako první zmíním Star Wars: Squadrons z roku 2020. Tato hra ze světa Hvězdných válek se zaměřuje na letecké vesmírné bitvy. Nabízí jak krátký příběh, tak hlavně multiplayerové režimy.

Druhým titulem jak pro majitele PS4 a PS5 je nově oznámená akrádová bojovka Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, která dá hold starým bojovkám. Takže i mladší ročníky si mohou vyzkoušet, jak se dříve bojové hry hráli, a přitom stále nabízeli tisíce různých kombinací boje.

Poslední hrou určenou jen pro majitele Playstationu 5 je špionážní kooperativní hra Operation: Tango, ve které je potřeba spolupracovat s kamarádem. V roli agentů budete cestovat po celém světě a řešit nejrůznější špionážní situace, a to převážně infiltrací a heckováním. Spolupráce je zde nejdůležitější jeden z hráčů bude operativcem a druhý technickou podporou. Rozhodně se jedná o zajímaví titul, ale je potřeba se se spoluhráčem domlouvat pomocí mikrofonu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mira6987
Host
Mira6987

Hnusna grafika fuj, takove hry me proste nebavi. Nemusi mit top grafiku ale normalni a ne to co ukazuje Operation Tango a hra Virtua Fighter. StarWars ani ne treba resit, ta hra je tak top ze ji prodavam uz nejaky ten mesic skoro zadarmo ( ano levnejsi nez kdokoliv na bazaru cca do 150kc nebo vymenou) a nikdo ji za celou dobu nechce 😀