Hra Goodgame Empire letos oslavila 10 let

Goodgame Empire je online strategická hra, již hrají tisíce hráčů po celém světě. Jde o multiplayerovou hru, hráči tvoří aliance a bojují proti dalším aliancím. Tvoří armády, budují hrady. Řekli byste, že hra letos oslavila už desáté výročí?

Za hrou Goodgame Empire stojí německé herní studio Goodgame Studios, jež bylo založeno v Hamburku v roce 2009. Tento přední vývojář se specializuje na free-to-play sektor, tedy na hry zdarma. Pravděpodobně znáte i její titul Empire: Four Kingdoms. Ale zpět ke Goodgame Empire, letošnímu jubilantovi.

Goodgame Studios slaví spolu se svými hráči

Celé herní studio má co oslavovat a do oslav se samozřejmě rozhodlo zapojit také hráče. Během posledních měsíců jste si ve hře mohli užívat celou řadu benefitů, jež běžně nejsou k dispozici. Speciální odměny, herní kolo štěstí obohacené o nový obsah.

Všichni registrovaní hráči s úrovní vyšší než šest navíc dostali speciální dárek, a ti, co jsou věrnými hráči již od samého začátku, získali speciální výzdobu hradu. Placený obsah byl k dispozici se slevami.

„Goodgame Empire baví miliony hráčů po celém světě. Těmto hráčům chci poděkovat za jejich dlouhodobou loajalitu. Bez nich a jejich zpětné vazby by další vývoj hry nebyl možný,“ pronesl u příležitosti desátého výročí Benjamin Völkel, zodpovědný za značku EMPIRE v Goodgame Studios.

Hra, která neomrzí

Jedním z klíčů k úspěchu je pravděpodobně to, že na hře se stále pracuje. Tím dalším je lákavé tematika. Jako hráč se v podstatě snažíte proměnit bezvýznamné místo na mapě na mocné království. Vládnete své vlastní říši, stavíte a vylepšujete budovy, bojujete, vytváříte spojenectví. Těch mimochodem doposud vzniklo na čtyři miliony. A králové vybrali více než 12 bilionů na daních.

Zní to všechno lákavě? Zkuste si zahrát zdarma online. Goodgame Empire a spoustu jiných skvělých her si můžete zahrát na Hrajzdarma.cz – Hry Online Zdarma.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
dobra hra
Host

hraju ji uz 6 let a porad me bavi