Jak jste si mohli dovolit udělat něco tak úžasného? První ohlasy na seriál Zaklínač jsou venku

Foto: Netflix

Necelý měsíc dělí fanoušky Geralta z Rivie od jeho nové seriálové adaptace z dílny společnosti Netflix. Ta dala vybraným kritikům příležitost podívat se na prvních pět epizod seriálu s předstihem. Přestože jejich podrobné recenze budou moct vyjít až pár dní před premiérou, už teď si několik z nich neodpustilo vyjádřit první dojem ze seriálu, obvykle krátkou formou na Twitteru.

A podle všeho se zdá, že se seriál The Witcher bude trefou do černého. Odezva novinářů je takřka výhradně pozitivní a zejména představitel hlavní role, Henry Cavill, je za své podání Geralta překvapivě velmi oceňován. Ale také ostatní herci prý odvádějí nadstandardní práci. Patří mezi ně zejména Anna Shaffer jako Triss Merigold, Freya Allan jako Ciri a Anya Chalotra jako Yennefer.

Nemohu porušit embargo, ale neodpustím si pár myšlenek. Tak zaprvé, jak jste si mohli dovolit udělat něco tak úžasného?” píše Kelsey Johnston.

Tip na článek:  Překvapivá zpráva! Andrzej Sapkowski připravuje pokračování Zaklínače

Po prvních dílech Zaklínače z Netflixu musím říct: docela se mi to líbí! Řeknu více, až vyprší embargo, ale je to skvěle obsazené, chytře strukturované a s dobrou dynamikou. Dobrý, solidní pulp-fantasy nesmysl,” hodnotí s trochou nadsázky Asher Elbein.

Seriál Zaklínač bude na Netflixu k dispozici 20. prosince 2019. Potvrzena byla už jeho druhá sezóna.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 3.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na