Jaké to je ovládat všechny možné stroje na stavbě? Construction Simulator 2 vám umožní si to vyzkoušet, podívejte se na video

Přáli jste si vždycky ovládat jeřáb, řídit míchačku nebo se vyřádit s bagrem? Pokud zrovna nepracujete na stavbách, zřejmě se vám to jen tak nepoštěstí. Právě proto je tu Construction Simulator 2, který vám zprostředkuje všechny tyto činnosti alespoň ve virtuální podobě. Společnost Astragon Entertainment nyní oznámila svůj záměr převést původně mobilní hru také na velké platformy, tedy PC, Playstation 4 a Xbox One.

Construction Simulator 2 nabídne 40 nejrůznějších užitkových strojů, a to od značek jako CAT nebo Liebherr. Uplatnit je budete moct ve více než šedesáti misích, ve kterých před vás autoři nakladou všechny možné výzvy, které se v tomto oboru dají vymyslet.

Construction Simulator 2 se má odehrávat v otevřeném světě a kromě toho, že si všechny stroje můžete sami pěkně osahat, bude tu také hospodářská komponenta, v rámci které budete moct rozvíjet své konstrukční impérium.

Z traileru je jasně patrné, že grafická stránka hry je spíše jednodušsí, což je dáno právě jejím původem na mobilních platformách. Ve výsledku by to ale zase tak moc vadit nemuselo. Construction Simulator 2 vyjde koncem tohoto roku.

Construction Simulator 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na