Kdo je Dana “Pyrit” Hanousková? Krásná česká youtuberka s perfektní angličtinou, která začala pracovat na hře Vigor

Jméno Dana Hanousková většině českých hráčů dost možná nic neřekne. A to přesto, že tato dívka používající přezdívku Pyrit je v herní branži dosti neobvyklým zjevením. Začala jako youtuberka, ale její schopnosti ji vynesly až do pozice komunitní manažerky chystané survivalové akce Vigor, která vzniká v kancelářích pražského vývojářského studia Bohemia Interactive.

Dana “Pyrit” Hanousková začala na herní scéně působit jako youtuberka. Důvodem, proč ji možná čeští hráči tak dobře neznají, je především to, že svůj kanál vede výhradně v anglickém jazyce. A to v tak perfektním, že nepoznáte, že není rodilou mluvčí. Její styl je navíc velmi specifický, dalo by se říct až éterický. Na svém Youtube se věnuje především své vášni v podobě her na staré platformy. Pyrit můžete sledovat také na jejím Instagramu.

Danu Hanouskovou ale v blízké době jistě budeme vídat mnohem více, protože se začátkem roku připojila k Bohemia Interactive, kde jako komunitní manažerka pracuje na chystané online akci Vigor, která má v předběžném přístupu vyjít ještě letos, hotová pak bude příští rok. Pyrit navštívila E3 2018, už jako součást herního průmyslu, a zúčastnila se zde rozhovoru o Vigoru. O své zážitky se pak podělila na Youtube (viz video).

Pyrit na E3 – video

https://www.youtube.com/watch?v=a7M5frgz3WA

100 otázek, na které se Pyrit nikdo neptá – video

https://www.youtube.com/watch?v=wt6xQd9dNdw&feature=youtu.be

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

7
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
witra
Host
witra

pěkná tvář,působí stylem věštkyně z pořadu věštkyně radí,snaží se působit podmanivým hlasem, dobrá manipulátorka a herečka, určitě chytrá a cílevědomá s citem působit na druhé a přetvářet je k obrazu svému – inteligentní, dobrá v tom co dělá – tedy hrát s lidma o vlivňovat je….když se to někomu líbí – nic proti……

gengar
Host
gengar

staci mi to docist po slovo ” youtuberka ” a dal uz vim ze ani cist nemusim a je mi uplne jedno, co umi a dela daall

Jery
Host
Jery

Pyrit je nejlepší!

Tomáš
Host
Tomáš

Náhodou je bezva! Chytrá, vtipná holka, co má styl. Bylo by super, kdyby českou herní branži trochu osvěžila a všude nevystupovala jen hloupá pipina Trojanová chichotající se každýmu svýmu slovu, navíc s velkým zadkem v letních megašatičkách.

gengar
Host
gengar

Trojanova si to alespon vydrela.. tahle k tomu prisla jak slepa k houslim.. a doufam ze po vydani Vigoru, coz bude propadak po ni nestekne zase ani pes.. amen

Jery
Host
Jery

A ty o ní něco víš chytráku? K Vigoru ji vzali, jenom protože dřela víc než všechny ostatní a ani potom to nebylo rozhodně zadarmo. Příště než zase začneš závidět lidem co sám nemáš, alespoň si zjisti fakta troubo.

Jeníček
Host
Jeníček

No ta angličtina je teda 😀 Poznat, že není rodilá mluvčí rozhodně je 🙂