Karetní hra Artifact se představuje poprvé ve videu. Nabízí oblíbené hrdiny známé z Dota 2

Společnost Valve se po nějaké době vrátila k vývoji her a prvním titulem z obnoveného portfolia má být karetní titul Artifact, který kráčí ve šlépějích velmi úspěšného Heartstone od Blizzardu. Obsahově přitom čerpá z jiné oblíbené hry, kterou je Dota 2 z žánru MOBA. Nyní se poprvé můžete podívat na to, jak se Artifact bude reálně hrát.

Velkou předností hry jsou pochopitelně hrdinové známí z Dota 2. To však není vše, co Artifact nabízí. Velkým příslibem jsou tři herní linky, čímž se titul liší právě od Hearstone a další konkurence, která staví jen na dvou linkách vedoucích k cíli. Na každé lince stojí nepřátelská věž. Komu se podaří odstranit dvě věže, vyhrává partii.

Datum vydání Artifactu je hrubě nastaveno na rok 2018. Bude to však pravděpodobně jeho závěr, protože zatím nejsou známy ani informace k betatestu, bez kterého se hra s největší pravděpodobností neobejde.

Artifact – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na