Mark of the Ninja se dočká nové verze. Jedna z nejlepších 2D her jí přitom vůbec nepotřebuje

Mark of the Ninja je možná nejlepší 2D stealth hrou posledních deseti let. A zároveň hrou, která ze všech nejméně potřebuje remasterovanou, tedy modernizovanou verzi. 

Díky komiksově laděné grafice a 2D pohledu tento titul z roku 2012 prakticky nezestárl. Navíc v pohodě běží na všech aktuálních systémech a podporuje všechny myslitelné periferie. Ale když nic jiného, alespoň bude Mark of the Ninja: Remastered podporovat rozlišení 4K, přidá částicové efekty a vylepší zvukovou kulisu.

Hra pro aktuální generaci konzolí

Mark of the Ninja: Remastered vyjde na podzim tohoto roku, a to pro platformy PC, Xbox One a Playstation 4. Především majitelé herních konzolí Sony se mají na co těšit, protože Mark of the Ninja se na Playstation podívá vůbec poprvé. Ostatně, právě uvedení hry na moderní konzole je zřejmě největším důvodem příprav nové verze.

Po herní stránce zůstane vše při starém. Remasterovaná verze bude obsahovat původní Mark of the Ninja, stejně jako DLC obsah speciální edice, tedy nové prequelové mise za tatéra Dosana.

Pokud jste dosud neměli s Mark of the Ninja co do činění a patříte mezi milovníky plíživých 2D her, rozhodně byste remasterovanou verzi měli využít jako příležitost se s titulem blíže seznámit. Coby ninja procházíte pestrými úrovněmi, ve kterých širokým arzenálem odstraňujete z cesty nepřátele, a to buď usmrcením nebo jen omráčením. Stealthoví puristé mohou využít možnosti projít hrou bez dotyku nepřítele.

Mark of the Ninja: Remastered – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na