Kingdom Come: Deliverance dostalo rozšíření Band of Bastards. Jak ho hodnotí hráči?

Autoři českého RPG klenotu Kingdom Come: Deliverance se z jeho popularity snaží vytěžit maximum, a tak přicházejí už se třetím přídavkem, který nese podtitul Band of Bastards. Po nepříliš přesvědčivém From the Ashes a katastrofálním The Amorous Adventures of Bold Sir Hans se zdá, že do třetice se DLC opravdu povedlo.

Bands of Bastards je zatím nejlepší DLC, které ke KCD vyšlo. Celé se zaměřuje na souboje a to je jen dobře, protože v těch KCD vyniká a osobně jsem jich ani po 100 hodinách základní hry něměl dost a oznámení BoB mě tak velmi potěšilo. V DLC se stanete jakýmsi dozorcem celé, kdysi loupežnické bandy, která má cosi Rackovi splácet a s nimi poté vyrážíte na hlídky. Je zde několik zajímavých questů s poměrně velkými souboji a skvělé příběhové pozadí. Celé rozšíření vám zabere 2.5-3 hodiny a je ve vynikajícím technickém stavu,” napsal ve svém hodnocení na Steamu mrt1n02.

Objevují se ale i negativní hodnocení. “Bohužel Warhorse opět DLC totálně odflákli. Moje herní doba byla 2,5 hodiny. 3/4 času se opakuje to samé: někam jedete a tam se něco stane, a znovu… a znovu,” uvedl uživatel petic.stepanek.

Kingdom Come: Deliverance – Band of Bastards má na Steamu aktuálně celkové hodnocení 73 %, což je podobně jako má původní hra. Přídavek stojí 7,99 EUR, tedy přibližně 200 Kč.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Shorty
Host
Shorty

Na dulezity cesky dabing do tohoto radoby stredovekeho simulatoru penize nejsou ale na picoviny jo, fakt samej zasranej dement tam. nekoupil bych to ani zadarmo. sracka pro ego anglany !
tohle je snad jedina hra na svete ktera se odehrava v kraji, ve kterem je dabing uplne jinaci a nehodici se, zasrana ceska sracka, tohle je vrchol drzosti a arogance. Chcipni Vavro !
jsi jen zaprodana kurva jako ti ostatni,a to jsem si myslel driv neco jineho.

okolos
Host
okolos

jo jako je to krátký no, ale za 200 kč asi bych ocenil spíš rozšíření hry někam dál, jo a klapající mlýnky v potůčku 😀 těch jsem si všiml hned…klap klap klap klap