Vychází středověká budovatelská strategie Foundation. Podívejte se na video

Vývojářské studio Polymorph Games se pochlubilo tím, že vypustilo svou středověkou budovatelskou strategii Foundation do předběžného přístupu na Steamu. Pokud mezi vaše záliby patří virtuální stavění hradů a středověkých vesnic, měli byste u tohoto titulu zbystřit.

Ve Foundation budete moct položit základní kámen středověkého města a následně se do něj po všech stránkách starat a sledovat, jak prosperuje a organicky se rozvíjí. V editoru můžete vytvářet vlastní pomníky jako hrady nebo kostely a v neposlední řadě se budete snažit získat dostatek surovin. Pochopitelně také obyvatelé vašeho sídla mají své požadavky. Pokud je splníte, můžete na oplátku využívat jejich schopností pro budování nebo produkci zboží.

Foundation by se měla v předběžném přístupu zdržet přibližně rok, přičemž tato fáze poslouží také pro rozšiřování obsahu. Přibude tak generátor map, možnosti moddingu, stejně jako optimalizovaná navigace v ulicích či menu.

Aktuální verze obsahuje čtyři mapy, přes 30 budov a základní možností modifikací. Celkem jde o přibližně 40 % obsah, za které si autoři říkají o 30 euro. S přibývajícím obsahem nevylučují zvýšení ceny.

Aktuálně je na Steamu přes 500 recenzí, které dávají celkové průměrné hodnocení 74 %.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na