Kingdom Come: Deliverance dostane v den vydání patch. Podpora modifikací nejistá

Několik týdnů před vydáním Kingdom Come: Deliverance uspořádalo vývojářské studio Warhorse seanci AMA (Ask me Anything), ve které se zájemci mohli zeptat autorů na cokoliv. 

Tvůrci tak například potvrdili, že Kingdom Come: Deliverance obdrží v den vydání patch (day-one patch). Ten bude zřejmě obsahovat nejrůznější opravy, které už nebylo možné stihnout do uzávěrky hotové verze. Po instalaci hry tak nejspíš budete muset stahovat další gigabajty dat.

Modifikace Kingdom Come: Deliverance s otazníkem

Komunita se zajímala také o to, zda bude Kingdom Come: Deliverance podporovat fanouškovské modifikace. V tomto případě nedali autoři jednoznačnou odpověď. Jisté je, že prodejní verze mody podporovat nebude. Warhorse se o jejich podpoře chce rozhodnout až po vydání. Zřejmě chce vyčkat, zda bude mít hra komerční úspěch a bude mít smysl do ní dále investovat. Na druhé straně však vývojáři potvrdili vydávání přídavků, které budou dostupné zdarma pro podporovatele v rámci Kickstarterové kampaně.

V poslední době se Kingdom Come: Deliverance objevuje také v negativních konotacích, kdy část německých hráčů vyzývá k bojkotu hry, protože její tvůrci jsou rasističtí a sexističtí. Tématu jsme se věnovali v podrobném článku.

Inspirace a chybějící demo

Jako zdroje inspirace uvedli autoři Kingdom Come: Deliverance známé tituly jako Ishar, Oblivion, Fallout, Zaklínač, Darklands, Dark Souls a Skyrim.

Přemýšlelo se také o podpoře virtuální reality. Nakonec ale padlo rozhodnutí jí neimplementovat kvůli tomu, že v průběhu bojů nebo jízdy na koni by mohlo docházet ke kinetóze.

Jeden z uživatelů se ptal také na to, proč Kingdom Come: Deliverance nebude mít demoverzi. Dostalo se mu odpovědi, že by to znamenalo spoustu práce, kterou autoři raději investují do hotové hry.

Kingdom Come: Deliverance vychází 13. února na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Funboy
Host
Funboy

Němci opět chtějí pro Evropu to nejlepší 🙂 Nejlépe zničit národní státy, protože překážejí globalizaci.

Karel Mezulán
Host
Karel Mezulán

Opravdu jedině pablb nejtrvrdšího ražení hledá ve hře ze středověku Eskymáky,Mongola,Indiána, Černocha, Mexikána, Vietnamce atD. To ať se podívá na Strážce Galaxie, tam nikdo nechybí-dokonce i mluvící mýval!!! To bude spokojenost. Možná měl autor hry zasadit děj do Afriky, Jan Žižka mohl být černoch a Jan Hus žena,nejlépe s pěkně vyvinutými šestkami a v bikinách. Ty vole!!!! Čeho se ještě nedočkáme!!!! Teutoni vraždili spokojeně po celé Evropě bez asistence černochů až do skonání vůdce a dnes se můžou posrat, aby to nějak zahladili.

Milan Hromada
Host
Milan Hromada

Němci jsou v tomto pablbové. Sami by měli vědět, že černochů bylo ve svaté říši římské jako šafránu. Bylo sice po křížových výpravách a tak se tu a tam mohl nějaký otrok objevit, ale zpravidla zde v Evropě cizí rasy nebyli. A co se týče ženských práv ve středověku, to snad ani nebudu komentovat. Za vlády Lucemburků u nás žádná žena válečnice, která by mohla být v příběhu nebyla. Ani nikde jinde v Evropě. První a legendární rytířkou byla Johanka z Arku prosím. A to je taková rarita, že se o ní natáčejí filmy 😀 Ti kritici by si nejdřív… Číst vice »