Legendární Worms se vrací. Team 17 potvrdil novou hru v sérii

Foto: Worms

Přemýšleli jste nad tím, že byste si zase jednou rádi zahráli legendární červíky, kteří svého času patřili k nejoblíbenějším hrám vůbec? Inu, vývojářské studio Team 17 vám k tomu poskytne příležitost. Oznámilo totiž nový díl v sérii Worms, jež se přírůstku dočkala naposledy v roce 2016.

Vezmi si panzerfaust a vyskoč na své ovečky, červíci se v roce 2020 vrátí v podobě, v jaké jsi je ještě neviděl,” stojí v oznamovacím tweetu, který dodává: “Noví červíci, nové herní možnosti.

K tomu je přiložené video, jež ukazuje scény ze starších Worms na TV zařízení, když v tom se objeví červík a televizi zničí. Zatím to tak není úplně ideální představení hry, ale dá se očekávat, že to bude brzy následovat.

Poslední hrou z dlouholeté série byly Worms W.M.D. pro PC, Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Team 17 ale už dlouhou dobu nepřipravuje pouze wormy. Jako vydavatel stojí také za oceňovanými tituly jako Overcooked, Yooka-Laykee a My Time at Portia.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na