Unikly první informace o sci-fi RPG Starfield od Bethesdy

Foto: Bethesda

Společnost Bethesda sice existenci projektu Starfield potvrdila téměř před dvěma lety, ale od té doby o hře vlastně nic neprozradila. Přitom toto sci-fi RPG je první novou značkou interního vývojářského studia firmy po dvaceti letech. Teď každopádně neoficiálními kanály vyplavalo na povrch několik zajímavých informací.

Starfield nabídne různé mimozemské rasy, s nimiž se budete moct setkávat a vstupovat s nimi do různých vstahů.

Herní úkoly mají být velmi zajímavé a překonat očekávání hráčů. Například jen velmi málo questů bude mít formu “dojdi na místo X, zabij Y a přines Z”. Navíc většina questů dopadne trochu jinak, než se na první pohled může zdát. Často se objeví komplikace, případně o věci získáte nové informace a budete muset učinit těžké rozhodnutí.

Prostřednictvím RPG mechanismů má hráč získat pocit, že build jeho postavy je velmi důležitý. Starfield má hráče odměnit za to, že budou hrát za svou postavu se vším všudy.

Kolem a kolem má Starfield nabídnout zábavu na 70 až 120 hodin. Půjde tedy o velmi vydatné RPG, jaké máme od Bethesdy rádi.

Před letošním veletrhem E3 by měl proběhnout první teaser na Starfield a na samotné akci bude hra dost možná přítomná.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 1]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na