Mafia 4 se má odehrávat v Las Vegas 70. let

Společnost Take Two zrovna uvedla, že chystá pokračování svých velkých značek, mezi které patří také původně česká Mafia, a už tu máme první únik zákulisních informací. Na Redditu se objevily zprávy od uživatele TheTruthTeller1985, který měl o Mafii 4 hovořit se dvěma zaměstnanci vývojářského studia Hangar 13 a také nejmenovaným novinářem.

Je zajímavé, že v podání těchto informací se Mafia 4 bude odehrávat v Las Vegas 70. let ve stylu Scorseseho filmů. To by odpovídalo projektu, na kterém studio pracovalo už po dokončení třetího dílu, ale který byl následně uložen k ledu. Jenže Hangar 13 nevyšly ani další projekty, a tak se k pokračování Mafie vrátilo naplno.

Mafia 4 už má být v poměrně pokročilé fázi vývoje, protože využívá materiálů, které byly vytvořeny před časem a navíc měl v rámci studia stále fungovat malý tým, který projekt tak nějak udržoval v chodu. Hra by mohla být oznámena už v příštím roce a vydána v roce 2021.

V rámci úniku informací se hovoří také o remasteru Mafie 2, na kterém by měla dělat česká pobočka 2K Games. Toto sdělení v nás ale spouští červíčka pochybností, protože je otázkou, proč by ve stejný čas vznikal remaster dvojky a čtvrtý díl. Navíc pro remasterování by se nabízel spíše legendární díl první.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 3.8]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na