Odhalení Age of Empires 4 už zítra

Už jsou tomu více než dva roky od chvíle, kdy bylo oficiálně oznámeno Age of Empires 4. Tehdy jsme se z nového dílu oblíbené strategické série radovali, aniž bychom tušili, že si na bližší informace a ukázky ze hry počkáme opravdu hodně dlouho. Dá se dokonce říct, že se na čtvrté Age of Empires tak trochu zapomnělo pod vlivem definitivních edicí, nejprve prvního a nyní druhého dílu.

Vývojářské studio Relic Entertainment však na Age of Empires 4 pilně pracovalo a ukázku své práce nám má nabídnout na zítřejší akci X019. Přítomnost hry potvrdil Aaron Greenberg na svém Twitteru. Pochopitelně jsme zvědaví, s čím tvůrci vyrukují a jak Age of Empires 4 po letech, kdy byla série u ledu, pojmou. Proto budeme vše živě sledovat.

Vzhledem k tomu, že hra už je ve vývoji nějakou dobu, dá se očekávat, že se dočkáme pořádné porce informací i záběrů z hraní. A snad i termínu vydání v dohledné době.

Zítra bude ostatně pro fanoušky značky velký den. Vychází také Age of Empires 2: Definitive Edition.

X019 můžete sledovat živě spolu s námi.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na