Mapa Total War: Three Kingdoms bude gigantická. Podpora modifikací potvrzena

Do vydání Total War: Three Kingdoms na podzim tohoto roku bohužel ještě nějaký ten čas zbývá, ale cestu vám můžeme zkracovat informacemi týkajícími se této nedávno oznámené strategie. 

Už víme, že se bude odehrávat v Číně za dob tří království, tedy někdy mezi roky 200 a 280 po Kristu, viděli jsme první trailer a teď jsme získali také první informace k podpoře modifikací a velikosti herní mapy.

Stejně jako v předchozích dílech Total War chceme moddery podporovat prostřednictvím našeho Assembly Kitu a bezprostředně po vydání hry spustíme Steam Workshop,” uvedli vývojáři ze studia Creative Assembly na oficiálním webu hry.

Čína slibuje mapu epických rozměrů

Velikost mapy, na které se bude odehrávat kampaň Total War: Three Kingdoms, se pochopitelně odvíjí od toho, že má jít o další velký titul v sérii Total War (na rozdíl od menšího spin offu Total War: Thrones of Britannia), a tak tvůrci mluví o tom, že z její velikosti “spadne hráčům brada” nebo že bude “epická”.

To samozřejmě může znamenat leccos, ale pokud by herní mapa nebyla opravdu gigantická, asi by si Creative Assembly taková prohlášení odpustilo. Navíc se Total War: Three Kingdoms bude odehrávat v Číně, což nikdy nebyla zrovna malá země.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na