Marvel’s Avengers odloženo o několik měsíců

Foto: Marvels Avengers

Společnost Square Enix výrazně pozměnila svůj vydavatelský plán na tento rok. Po odkladu remaku Final Fantasy 7 oznámila totéž pro očekávanou akci na motivy slavné značky Marvel’s Avengers. S tou jsme dosud počítali na 15. května. To už je ale minulostí a hry se dočkáme až v podzimní sezóně, konkrétně 4. září 2020.

Naší ambicí v Crystal Dynamics bylo vždy vytvořit ultimátní zážitek z Avengers. Abychom našeho cíle dosáhli, museli jsme učinit těžké rozhodnutí a Marvel’s Avengers odložit. Je nám ctí a privilegiem pracovat s těmito legendárními charaktery a dobře víme, co superhrdinové pro nás všechny “true belivers” znamenají. (…) Chceme vám dát kampaň s novým příběhem, chytlavou kooperaci a napínavý obsah pro příští roky. Získaný čas využijeme pro práci na tom, aby hra byla ještě lepší a naplnila vysoké standardy,” uvedli autoři v prohlášení.

Marvel’s Avengers vyjde na PC, Playstation 4, Xbox One a Google Stadia. Pravděpodobně se také dočká verzí pro PS5 a Xbox Series X.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na