Matka v živém vysílání World of Warcraft přikázala hráči, aby se vystěhoval. Ten jí vyhnal z pokoje a nadával, zatímco vše nahrávala kamera

Když se člověk soustředí na počítačovou hru, může snadno zapomenout na to, co se děje kolem něj. Ovšem hráč Michael, který se zrovna věnoval World of Warcraft, zašel přeci jen trochu daleko.

Michael si užíval jeden ze svých večerů ve World of Warcraft, a to velmi hlasitým způsobem. Jeho vynervovaná matka za ním přišla do pokoje a předložila mu výzvu k vystěhování. Už měla dost toho, že ona ani její dcera nemohou spát, protože Michael do noci hlasitě křičí při hraní WoW.

Hráč svou matku nejprve ignoroval, ale když ta dále naléhala, vyhnal jí hlasitým křikem ze svého pokoje. Když ho ani poté nenechala v klidu, jal se jí nadávat a častovat nelichotivými slovy. To vše přitom zaznamenávala kamera a mohli sledovat diváci na Twitchi.

Ti přitom byli doslova v šoku z toho, co na obrazovce vidí a většina z nich hráče tvrdě odsoudila za to, jak se svou matkou zachází. Twitch následně video smazal.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 9 Prumer: 2.8]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

21
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ovce
Host

Jee to je retard.. amíco no..

Obyčejňák
Host
Obyčejňák

Trocha klidu alespoň tady v diskuzi ne ? :). Za sebe můžu říct, že tohle naprosto, ale vůbec nechápu. Začal jsem s WoW před pár měsící. Pracuju v rodinné firmě, s rodiči žiju na velkém.. ehm.. opravdu hodně velkém baráku. Takže kdybych chtěl, klidně bych mohl vyřvávat na celé kolo a nikoho bych nerušil. No jenže, někdy hraju, někdy ne, jsou dny, dva, tři a třeba i štyri, kdy se k WoWku dostanu tak na 10 minutek a toť vše. Někdy ale zasmahnu klidně i na půl dne, jezdím dungy, raidy atd a… ehm.. ani neceknu. I když mě hra… Číst vice »

Buben
Host
Buben

Přerazil bych o něj lopatu o zmrda.

Kdn
Host
Kdn

Po přečtení několika posledních “novinek” fakt netuším, proč si gamebro.cz říká “magazín pro dospělé hráče”

Vláďa
Host
Vláďa

Sám mám osobní zkušenost s tím kdy jsem se v minulosti párkrát uprostřed noci zapoměl, zařval a příchozí matka či sestra nebyly schopny pobrat, že to fakt z minuty na minuty nezapíchnu a nepůjdu se s nimi o tom bavit. I když je to zábava, je to pořád činnost, kterou nelze jen tak přerušit. Zkuste např. zajít za svojí drahou polovičkou uprostřed vaření nebo telenovely a řekněte jim, ať toho nechají, že s nimi potřebujete něco probrat. A uvidíte jak vás poženou svinským krokem. Takže nevím proč se dělá takové haló kvůli počítačovým hrám.

Mangler
Host
Mangler

Troll že?

kmet
Host
kmet

Ano. Jsi troll..

Gamer
Host
Gamer

Kdysi dávno jsem to také hrával. Byl to strašný žrout času. Hlavně ty raidy fakt nekonečné. To u toho člověk musel sedět třeba 4 hodiny v kuse jak cvok a nikam to nevedlo. Pak jsem toho měl plné zuby a už jsem na raidy kašlal a jen obchodoval na aukci. To mi vyhovovalo mnohem víc, mohl jsem přijít kdy sem chtěl, kdykoliv odejít. Válel jsem se ve virtulních penězích a mohl jsem si koupit nejlepší výbavu ve hře a dokonce jsem to virtuální zlato prodával každý měsíc za dolary. Ostatní blázni u toho seděli 24h denně 7 dní v týdnu… Číst vice »

Vláďa
Host
Vláďa

V podstatě souhlasím s tím co jsi napsal, až na “mohl jsem si koupit nejlepší výbavu ve hře”. To je kec, protože nej věci vždycky šlo získat jen z raidů nebo jsi na ně musel udělat PvP rating a byly BoP.

Update: Přehlédl jsem konec, protahování chápu. A měl jsi pak z té geary radost? Já bych neměl.

Gamer
Host
Gamer

Já moc gear neřešil. V podstatě jsem si to scháněl jen kvůli prestiži, abych nevypadal jak šupák:D Měl jsem větší radost z toho, že jsem měl všechny postavy a všechny profese na max a plnou poštu zlata každý den:D
A mimochodem i v té blbé hře to funguje tak, jak v reálu, za peníze se dá kupit všechno, tak proč to nevužít? Obzvláště když jsou ty “virtuální peníze” zadarmo.

RJRR
Host
RJRR

Přestal jsem to hrát právě k vůli tomu, je to opravdu hra kde prostě pár hodin vybíjíte dung a nejde od toho jen tak odejít.
Skvělá games na velké zážitky a emoce a také na zabití veškerého volného času.

Gay+Satan
Host
Gay+Satan

To uz davno neni pravda. Dnes dvakrat kliknes, udela to samo grupu a teleportuje te to do dungu. Pak pullnes vsechny potvory az k bossovi, dojebes vse pres AoE, boss tank and spank a opakujes dokola. Za 10 minut konec a plaves v epikach ktery stejne vyhazujes protoze mas banku plnou legendarek.

Vláďa
Host
Vláďa

Hmm a kde je pak nějaká challenge, aby to člověka bavilo?

Cker
Host
Cker

Chápu oba dva. Sám vím, že při hraní mluvím nahlas aniž bych si to uvědomoval, ale nadruhou stranu rodiče nechápou, že online hra se nedá jen tak kdykoliv vypnout. Ale jeho reakce byla hoooodně přes čáru. Tohle bych si stěží dovolil k cizímu člověku natož ke své mámě. Nadruhou stranu vystěhovat syna z bytu “jenom” protože při hraní mluví moc nahlas je taky trochu zvláštní, ne ?

Neo0113
Host
Neo0113

Chlapče, toto mi udělat dítě tak první co udělám vyhodím jistič a pak okamžitě i jeho. 🙂

Mangler
Host
Mangler

Bydlíš s rodiči = hraješ podle jejich pravidel, bydlíš sám = máš svoje pravidla, budeš-li vyřvávat do noci – sousedi zavolají MP… takový je život, někdo chce prostě spát.

rtzhtertgertgdr
Host
rtzhtertgertgdr

Podle JEJICH pravidel??? Pokud spolu bydlí dohromady tak jsou to snad pravidla všech členů dohromady, jak rodičů, tak dětí. Tuhle debilitu jsem nikdy nepochopila, jakože je to snad pouze domov rodičů a děti sou snad nějaký jejich podnájemníci nebo co?? Je to stejně tak jejich domov jako je to domov jejich rodičů!

Obyčejňák
Host
Obyčejňák

Není. Ty si asi ještě děcko, který nevydělává že ? Až začneš vydělávat a poznáš, že vydělat peníze stojí safra práci, pak takový věci nebudeš říkat. Pravidla určuje ten, kdo platí. A navíc, i když už pracuju a vydělávám (a podílím se na chodu domácnosti), uznávám a plně respektuju pravidla rodičů. Kdyby se mi to nelíbilo, tak MŮŽU TÁHNOUT !! a jít si platit bydlení někde jinde, kde si budu moct dělat co chcu.. teda.. nebudu, protože sousedi atd… 😉
p.s.: Tomuhle hovadu ze srdce přeju, aby skončil na dlažbě a poznal, zač je toho loket.

Jiřka
Host
Jiřka

Měla mu to byškubnout ze zásuvky a pak rovnou zavolat poldy, protože by mu určitě hráblo v kouli.

Paeris+Kiran
Host
Paeris+Kiran

Bylo by bezpečnější udělat to obráceně protože kupříkladu mne by přerušení něčeho co už řeším hodiny (typicky boss na raidu v kterém často na tom co dělám ještě můžu naštvat dalších 24 lidí) byl by to výbuch vzteku zcela srovnatelný s tímhle.

Sakrat
Host
Sakrat

Ty jsi mentááál 😀