Metal Gear Survive divoce tahá peníze z kapes hráčů. Kdo chce pozici pro uložení navíc, musí zaplatit 10 euro

Metal Gear Survive rozhodně nepatří mezi nejoblíbenější tituly současnosti, a to hlavně proto, že se podle fanoušků až příliš odchyluje od toho, co značku Metal Gear proslavilo. Kupříkladu pod aktuálním trailerem na Youtube má hra 21 000 negativních hlasů. Přitom vývojářské studio Konami dělá vše proto, aby hráče naštvalo ještě více.

V rámci recenzování titulu jsme zjistili skutečně nepříjemnou věc. Metal Gear Survive totiž umožňuje aktivovat dodatečné pozice pro ukládání, ale za každou z nich je nutné zaplatit 1000 SV, tedy herní měny, což odpovídá přibližně 10 euro.

Standardně hra nabízí pouze jednu pozici. Pokud si tak Metal Gear Survive chcete dělit s někým z rodiny a rozehrát hru souběžně tak, aby každý měl svou pozici, budete si muset připlatit. To je podle našeho názoru u hry, která standardně stojí 40 euro, naprosto nepřijatelné. Hra samozřejmě obsahuje ingame obchod, kde je možné nakupovat všechno možné, ale toto je skutečně do očí bijící.

Jsme zvědaví s čím autoři přijdou v případě PC verze, která má vyjít o něco později než ty konzolové. Bude se zde platit například za nejlepší možné rozlišení a grafické detaily?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pete
Host
pete

prostě f*ckonami… jim jdou prachy z jinejch věcí a hry jsou pro ně jen zlomek příjmů… vlastně mají hry dost ukradený, pachinko hazardní automaty co mají po japonsku jsou jinej vejvar