Max and Maya: Cat Simulator bude velmi kuriozní kočičí simulátor

Zombie apokalypsa proměnila lidské páníčky na modré planetě v hrozivé nestvůry. Nastal čas pro kočky převzít konečně moc nad celým světem. Nesmějte se – taková je premisa nově oznámené hry Max and Maya: Cat Simulator, která rozhodně nepostrádá ambice, jakkoliv se může zdát absurdní.

Slovo “simulátor” v názvu může být chápáno všelijak. Tento žánrový mix od OMG Studios však v lecčems připomíná známý Goat Simulator, ve kterém šlo o to způsobit coby koza co možná největší chaos.

Max and Maya: Cat Simulator je ale přeci jen všestrannějším titulem. Kromě toho, že budete procházet zničeným světem a měřit své síly se zombíky, psy, ale také mimozemšťany, budete také budovat vlastní kočičí základnu. Tak by pak měla fungovat jako centrála pro post-apokalyptickou kočičí armádu, která zdecimuje zombie a převezme kontrolu nad městem.

Chybět nesmí vlastní kočičí základna.

Hra vám také umožní silnou individualizaci jednotlivých koček a aby toho nebylo málo, bude je možné ovládat i hlasovými příkazy. Pokud se naučíte mluvit jejich řečí, můžete je dokonce přinutit vyvolávat kouzla.

Je toho zkrátka hodně, co Max and Maya: Cat Simulator se vší vážností slibuje. Vyjít má ve 4. čtvrtletí tohoto roku na Steamu.

Max and Maya: Cat Simulator – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na