Online akce Paladins dostane nový mód Battlegrounds. Co nám to jen připomíná?

Battle Royale je momentálně velmi žádaným herním módem, možná bychom mohli říct rovnou žánrem. Playerunknown’s Battlegrounds na něm vydělává miliardy a když se do něj pustili tvůrci Fortnite, zjistili, že je úspěšnější než jejich původní hra.

Zdá se, že právě model Fortnite by rádi okopírovali autoři Paladins: Champions of the Realm z vývojářského studia Hi-Rez. Oznámili totiž přípravu nové herní varianty Battlegrounds, která pochopitelně není ničím jiným než právě Battle Royale módem.

Hráči se mohou těšit na mapu, která bude přibližně třistakrát rozsáhlejší než běžná mapa ve hře a pojme tradičních 100 hráčů, kteří si to rozdají o to, kdo z nich vydrží jako poslední.

Jedna partie by měla trvat přibližně 20 minut a hráči při ní stihnou uzavírat účelová spojenectví, hledat co možná nejlepší zbraně a dokonce používat nejrůznější fantasy zvířectvo. Autoři tvrdí, že velký důraz bude kladen na týmové hraní, bez nějž nebude v módu Battlegrounds pro Paladins: Champions of the Realm prakticky možné uspět.

Paladins se svých Battlegrounds dočkají v průběhu tohoto roku.

Paladins: Battlegrounds – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na