Microsoft představoval hry pro nový Xbox a PC. Podívejte se na ukázky z Halo Infinite, Fable 4 nebo Forza Motorsport

Foto: Microsoft

Máme za sebou další ze streamů Microsoftu s názvem Xbox Game Showcase. Jak už název napovídá, náplní byly převážně ukázky z nových a nebo již oznámených her nejenom pro PC, Xbox One ale také nadcházející Xbox Series X. Zatímco první hodina patřila pre-show, kterou hostoval Geoff Keighley. Hlavní program odstartoval videem k Halo Infinite.

Na počátku jsme viděli výrobu šesté generace brnění Mjölnir ze série Halo. Na tento úvod rovnou navázala ukázka ze hry, kde jsme měli možnost vidět část světa, mapu a nechyběly ani souboje. Podle Chrise Lee ze studia 343 Industries je hra vytvořena tak, aby z Xboxu Series X dostala maximum. Halo Infinite vyjde ještě letos na PC, Xbox One a Series X.

Dále následoval trailer na třetí díl State of Decay. V něm šlo o lov zvěře, která je však už mrtvá.

Phil Spencer uvedl kromě předností Xboxu Series X také novou Forzu Motorsport. Tentokrát však nemá jakékoliv číselné označení. Hra by měla podporovat 4K rozlišení, 60 snímků za vteřinu a chybět prý nebude ani raytracing.

Na čem zrovna pracuje, předvedlo také studio Obsidian Entertainment. Kromě připravovaného DLC Peril of Gordon pro The Outer Worlds, ukázalo také hru Grounded. Půjde o kooperativní survival titul, ve kterém se budeme snažit přežít na zahradě plné obřích brouků, zároveň bude kladen velký důraz i na příběh. Jako poslední jsme mohli zhlédnout krátký trailer na chystané fantasy Avowed. Bohužel kromě toho, že vyjde pro PC a Xbox Series X, o něm nic dalšího nevíme. Odehrávat by se mělo v univerzu Pillars of Eternity a hrané bude z pohledu první osoby.

Mezi všemi oznámeními také trochu zanikla zmínka o Destiny 2. Kromě videa k nadcházejícímu rozšíření Beyond Light, které vyjde 10. listopadu, se dočkáme Destiny 2 na nové generaci Xboxu a také zahrnutí do Xbox Game Pass. Přičemž předplatitelé budou moci hrát bez omezení všechna rozšíření.

Spokojeni mohou být také příznivci post-apokalyptických her, jelikož jsme se po několika náznacích dočkali traileru na druhý S.T.A.L.K.E.R. Datum vydání je však nadále neznámé.

Kromě toho mělo premiéru i nové video k akci Watch Dogs: Legion. Jde o ukázku frakcí, které budou bojovat o nadvládu nad Londýnem. Hra vychází 29. října a dorazí i na Xbox Series X.

Na závěr je třeba zmínit, že na konferenci proběhlo i několik ukázek menších či méně očekávaných titulů. Závěr pak patřil krátkému teaseru z pohádkového RPG Fable, na kterém pracují vývojáři z Playground Games, kteří se proslavili jako autoři Forzy Horizon. Nejde přitom o čtvrtý díl, jako spíše reboot série na next-genu.

Můžete se také podívat na celý záznam Xbox Games Showcase.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na