Xbox One v akci za 3999 Kč. Nejvýkonnější konzole Xbox One X za 9 tisíc

Se zajímavou slevou se v rámci Black Friday týdnu vytasil tuzemský Microsoft. Svou herní konzoli Xbox One S poslal do akce, díky které si ji můžete koupit za dosud nejnižší cenu – 3999 Kč. Navíc dostanete ještě trojici her: Sea of Thieves, Minecraft a Forza Horizon 3. Nutno dodat, že jde o All Digital verzi, která nemá optickou mechaniku a pro hraní je tak nutné využívat digitální kódy, případně Xbox Game Pass. Klasický Xbox One S můžete mít aktuálně za 4999 Kč, což je také dobrá cena, ale kdo mechaniku nepotřebuje, může zkrátka ušetřit ještě více.

Zajímavá akce pak platí také na nejvýkonnější herní konzoli současnosti, kterou je Xbox One X. Ten vám umožní hrát ve vysokém rozlišení. Aktuálně ho můžete mít už za 8999 Kč, což je také historicky nejnižší cena. Vybírat přitom můžete s různých balíčků, například s hrami Forza Horizon 4 a Forza Motorsport 7 nebo ve verzi Gears 5 Ultimate, jejíž součástí je jak hra, tak mikina. Asi nejatraktivnější ale je verze s povedenou novinkou Star Wars Jedi: Fallen Order. Pokud byste tento titul stejně kupovali, ušetříte díky této nabídce ještě více.

Pokud tak sháníte konzoli současné generace, například pod jako dárek pod stromeček, nabízí se pravděpodobně ideální příležitost k nákupu. Vězte, že o moc nižší ceny Microsoft už nevykouzlí. Pochopitelně je ale třeba mít na paměti, že už za rok tu bude generace nová – Xbox Project Scarlett.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na