Might & Magic: Showdown končí po půlroce provozu

Servery Might & Magic: Showdown budou 31. července vypnuty. Více či méně překvapivě to oznámil vydavatel Ubisoft prostřednictvím Steamu. Tam už toto taktické RPG ani není k mání. Hra přitom vyšla teprve začátkem roku 2017 a nacházela se ještě v early access fázi.

Jednalo se o první ještě nehotovou hru, kterou Ubisoft vydal tímto způsobem a zdá se, že na nějaký čas bude také posledním takovým kouskem francouzského vydavatelského domu. Úspěch to totiž opravdu nebyl a mnoho práce a prostředků přišlo vniveč.

Hráči, kteří si Might & Magic: Showdown koupili a cítí se podvedeni, budou podle Ubisoftu plnohodnotně odškodnění. Všechny vzniklé náklady jim tak budou proplaceny.

Ubisoft nesdělil přesné důvody, proč Might & Magic: Showdown končí. S velkou pravděpodobností lze ale spekulovat o neuspokojivých počtech hráčů. Pro slavnou značku to není zrovna pozitivní zpráva.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na