Multifunkční holicí strojek Xiaomi za pár stovek. Nyní s velkou slevou

Xiaomi už dávno není značkou, která vyrábí pouze mobilní telefony. Její pole působnosti je mnohem širší a dosáhlo už také do koupelny. Pokud tak hledáte technologicky vyspělý holicí strojek, můžete se s klidem obrátit k portfoliu této společnosti, s níž už mají čeští zákazníci bohaté a ponejvíce pozitivní zkušenosti.

Elektrický holicí strojek Xiaomi So White ES03 se vyznačuje trojicí 360° holicích hlavic, které jsou flexibilní a rychlé. Je vhodný jak pro suché, tak mokré holení, což z něj dělá opravdového univerzála, kterého si oblíbí každý muž dbající na svůj zevnějšek. Potěší také digitální indikátory, které vám jasně řeknou, jaký mód je zrovna aktivovaný a jak dlouho strojek ještě vydrží, než bude třeba ho zapojit do nabíječky. Tam si ale nepobude dlouho – naštěstí je velmi rychlá.

Trojice ostrých a flexibilních hlavic zaručuje hladké oholení.

A teď to nejlepší! Zatímco strojky podobné kvality stojí na tuzemském trhu několik tisíc korun, Xiaomi to nijak nepřehání. Aktuálně je navíc v internetovém obchodě Tomtop strojek Xiaomi So White ES03 k dostání s velkou slevou, a to za 531 Kč. Ale pospěšte si, akce je omezená časově i počtem kusů.

Tip na článek:  Moderní sluchátka Xiaomi za pár stovek. Využijte slevový kupon

Internetový obchod Tomtop stabilně dodává do České republiky a garantuje možnost vrácení zboží, pokud by náhodou nefungovalo.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na